אודות החברה

קצת על השיא גרופ

קבוצת השיא היא החברה הגדולה והמובילה בארץ לתכנון פיננסי. מאז הקמתה בשנת 1994 עמד לעיני המייסדים החזון לייצר ערך משמעותי בחיי המשפחות בישראל ולאפשר להן לחיות את חייהם הטובים ביותר.

אנחנו כאן בכדי לעזור לכם ולהנחות אתכם במסע שלכם

" בוחרים לחיות בשיא "

הינה הדרך שמובילה את החברה בכל צעד וצעד. חשיבה זו יצרה שינוי דרך, עבודה פיתוח כלים ויכולות אישיות חדשות, אשר יצרו את "השיא MAGIC"  שיטה אשר שמה את הלקוח וחלומותיו במרכז בכדי ליצור "קסם" בחייהם ולחיות את החיים שתמיד רציתם.

פעילותה ומטרותיה של השיא הם תוצר של חזונה

לאפשר לכל אדם ומשפחה לייצר שינוי אמיתי בחייו, ולחיות את החיים שתמיד רציתם

 

ייעוץ פרישה לפנסיה

הדרך שנבחרה לשם כך היא פעילות מקיפה בכל הנוגע לניהול כלכלי של משק הבית הפרטי והעסקי של הלקוח על ידי מתן מענה לכל הצרכים הפיננסים של כלל סוגי הלקוחות במקום אחד .

התכנון המקצועי, הניסיון, המומחיות והשאיפה להתחדש ולחדש בהתאם לשינויים המתרחשים בסביבתנו, הם הסיבה המרכזית לכך שארגונים רבים , ולצידם רבבות בתי אב בישראל בחרו בחברת השיא GROUP  להיות להם המצפן ומוריי הדרך בהשגת המטרות שלהם לחיים מאושרים יותר.   

הצלחת הפעילות שלנו נובעת בזכות

המשאב האנושי של הקבוצה בו אנו משקיעים המון, בידע ומיומנויות  על יד הכשרות מקצועיות בכל תחום בו אנו עוסקים . מקצוענות , הקשבה  ואיכות הם חלק מערכינו ולכן אנו דואגים להנחיל אותם בכל עובד ובכך לדאוג שלקוחותינו ועובדינו  יגיע לביטחון כלכלי ויחיו בשיא.

אז איך מגעים לשיא ?

הלקוח במרכז

אנו מתמקדים במה שהכי טוב עבורך.

מסתכלים קדימה – 

מצבים מטרות ומעצימים אותך במסע חייך.

משפחה 

שותפים שלך לאורך כל הדרך.

חברת השיא נמצאת בפריסה ארצית ויודעת לתת מענה פיננסי מקיף לכלל לקוחותיה ושותפיה 

קבוצת השיא מ6 חטיבות שכל אחת מומחית בתחומה ויחד יוצרים מענה 360 .

תכנון פרישה , תכנון פיננסי , השקעות שוק ההון , השקעות אלטרנטיביות , פנסיה ,גמל, משכנתאות ,ביטוחים.

לוגו השיא group שירותים פיננסים

אם ביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רצית זה מה שאתה מחפש, אנחנו כאן כדי לקחת אותך לשם, יד ביד עם יחס אישי וליווי צמוד, לצד המומחים המובילים בתחום, תוך מתן מענה 360 לכל תחום הפיננסים ובפריסה ארצית.

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן…

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.