השרותים שלנו

האם אתם משלמים כפול על הביטוח?

האם אתם משלמים כפול על הביטוח?

אלמוג רובין מתכנן פיננסי ומורשה פנסיוני

האמת היא, שבדרך כלל התשובה לשאלה הזאת היא כן ואנשים תמיד נדהמים מהעניין הזה. מתי בפעם האחרונה באמת בדקתם איזה ביטוחים יש לכם? וחשוב מכך: מתי בדקתם מה כוללת הפוליסה שלכם? זה לא משנה אם מדובר על ביטוח חיים, ביטוח פנסיוני או על כל מיני ביטוחים אחרים שאתם עושים במהלך החיים כי בכל מקרה מדהים לגלות עד כמה הנושא של כפל ביטוחים הוא חלק מהנוף היום יום בישראל. אם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו גם אתם מפסידים הרבה כספים כי אתם משלמים ביטוחים כפולים, כדאי שתדעו: יש מי שיוכל לעזור לכם בנידון ויש מי שיוכל לסייע לכם. ניהול פיננסי זה מסוג אותם הדברים שלא כל אדם יודע לעשות לבדו ולכן כדאי שתשקיעו בעניין וכדאי שתיפנו אל המומחים בתחום עוד היום.

כיצד יועצים פיננסיים מקצועיים יוכלו לעזור לכם?

כדי למצוא פתרונות פיננסיים למצבים של כפל ביטוחים או לשאלת הפנסיה שלכם, עדיף שתפנו אל מי שלמד את התחום, צבר בו ניסיון ויכול לעזור לכם. העניין הוא שכך תוכלו לדעת טוב יותר מול איזה אתגרים אתם עובדים והאמת היא, שכך גם תורידו לעצמכם הרבה מהראש. אם בעבר שמעתם את המושג של כפל ביטוחים בוודאי חשבתם לברר האם זה קורה גם לכם והאם גם אתם משלמים על אותו שירות פעמיים. הבעיה היא שלבדוק את הדברים האלה זו עבודה בפני עצמה ולכן עדיף לפנות למי שזו המומחיות שלו. בנוסף לכך, יועצים פיננסיים יעזרו לכם להחליט כמה לחסוך בחודש ובאיזה קרנות עדיף לכם להשקיע את כספכם, אז למה אתם מחכים? ככל שתתחילו להתעמק בנושא הזה מוקדם יותר כך תוכלו לחסוך מהר יותר.

תנו למומחים לסייע

בין אם אתם רוצים לבדוק לעומק את הנושא של כפל ביטוחים ובין אם חשוב לכם לברר כל פרט אחר, אנחנו בחברת "שי פתרונות פיננסיים" זו הכתובת הנכונה עבורכם. אנחנו עוסקים במתן סיוע בתחומים הפיננסיים השונים מזה שנים רבות כך שאין לנו ספק שגם במקרה שלכם נוכל לעזור. כפל ביטוחים זו רק דוגמה אחת למקומות שבהם אתם מפסידים כספים בלי להיות מודעים לכך, אז למה להמשיך את ההתנהלות השגויה הזאת? אם תפנו אלינו ותיתנו לנו לעזור לכם אתם יכולים להיות בטוחים שלא רק תחסכו כסף אלא גם תוכלו לחסוך כמו שצריך לקראת השלב הבא בחייכם.

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן…

השאר פרטים ונחזור אלייך

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן...

השאר פרטים ומחזור אלייך 

לוגו השיא group שירותים פיננסים

אם ביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רצית זה מה שאתה מחפש, אנחנו כאן כדי לקחת אותך לשם, יד ביד עם יחס אישי וליווי צמוד, לצד המומחים המובילים בתחום, תוך מתן מענה 360 לכל תחום הפיננסים.

הרגישו חופשי להשאיר לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

הפרטים נקלטו בהצלחה!

לקבלת הלינק ושמירת האירוע ביומן בחרו את סוג היומן

תודה שבחרת לחיות בשיא

הפרטים התקבלו בהצלחה

הלקוח/ה קיבל/ה הודעה על כך שמתכנן  מטעמנו ייצור עימו קשר בתוך 3 ימי עסקים

דילוג לתוכן