ביטוחים

החיים יכולים ברגע אחד להפתיע. אנחנו אתכם, בכל אתגר בריאותי שחלילה יגיע.

המומחיות שלנו בשיא CARE, היא לראות רחוק עבורכם. גם בהיבט הביטוחי אנחנו כאן כדי לסייע לכם לנהל את "סיכוני החיים" בחוכמה וביעילות באמצעות מגוון פתרונות ביטוחיים:

  • ביטוח בריאות פרטי- למקרים בהם סל הבריאות, או שירותי הרפואה הרווחים אינם מספקים מענה הולם ובטוח לאתגרים בריאותיים מורכבים.
  • ביטוחי חיים- להבטחת פיצוי כספי ליקרים לנו ולשלמות עתידם, כפיצויים חד פעמיים, פיצויים חודשיים ועוד, בהתאמה מדויקת.
  • ביטוח מחלות קשות- על מנת להתמודד עם ההוצאות הגבוהות שלעיתים מגיעות לסכומים של עשרות ומאות אלפי ₪, וליהנות מפיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה.
  • ביטוחים אלמנטריים– מכלול ענפי הביטוח הפרטיים והעסקיים המבטחים מפני סיכונים לרכוש וסיכון לפגיעה בנפש כתוצאה מהשימוש ברכוש, כגון: ביטוחי רכב, דירה, ביטוח לעסקים ועוד, בהתאמה מלאה לרמת הסיכון ולצרכים.
  • ביטוח סיעודי– הטיפול בחולה במצב סיעודי, בכל גיל, דורש משאבים כספיים לא מבוטלים שיכולים להסתכם במאות אלפי שקלים ולהוות נטל בלתי הפיך. הביטוח הסיעודי מבטיח המשך קיום חיים מכובדים וטיפול ברמה גבוהה.
  • ביטוח תאונות אישיות– בדרכים, בפעילות ספורטיבית, בבית, בעבודה ואפילו בחופשה…בכל מקום ובכל רגע אנו עלולים להיפגע. הביטוח יכסה בצורה מהירה ויעילה את ההוצאות הכספיות המידיות הנגרמות כתוצאה מתאונה ואף מציע פיצוי שבועי כתוצאה מאבדן הכנסה עקב אי יכולת לעבוד ועוד.
תשואות-תוכנית-חיסכון-לכל-ילד-1-2048x1365
לוגו השיא group שירותים פיננסים

אם ביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רצית זה מה שאתה מחפש, אנחנו כאן כדי לקחת אותך לשם, יד ביד עם יחס אישי וליווי צמוד, לצד המומחים המובילים בתחום, תוך מתן מענה 360 לכל תחום הפיננסים ובפריסה ארצית.

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן…

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.