השקעות שוק ההון

לוגו השיא group שירותים פיננסים

כאנשי מקצוע ש"חיים את השוק" ומתעסקים רבות בהשקעות שוק ההון אנו יודעים כיצד ליצור סינרגיה מדויקת בין הצרכים האישיים שלכם, המכשירים והנכסים ו"לסנכרן" אותם יחד לכדי תכנית מנצחת. 

תחילה, נמפה את המידע הפיננסי שלכם ונגדיר את מטרותיכם (תשואה/ שימור ההון המשפחתי/ העברה בין דורית/ רכישת נדל"ן ועוד)

בהתאם, נציג לכם אסטרטגיה פיננסית, נסייע לכם בפתיחת החשבונות וליווי מול הגופים השונים, כולל הכנת המסמכים הרלוונטיים והעברת הכספים על פי התוכנית. 

בהמשך, נעמוד לצדכם בפיקוח, מעקב וליווי אישי לצד התאמה מדויקת לתנאים המשתנים.

שיא GROUP. תופרים במדויק למידותיכם, את ההשקעות המתאימות לכם.

Young family with children in autumn park Free Photo
123

השקעות שוק ההון​ - מהו תיק השקעות?

תיק השקעות הוא חשבון השקעות אשר משלב נכסים פיננסיים וניירות ערך, ומנוהל באופן עצמאי או בידי בנק, או מוסד פיננסי חוץ-בנקאי, או יחיד בעל רישיון ניהול תיק השקעות. תיק ההשקעות משמש אמצעי לצמצום מסוים ברמת הסיכון הכוללת של הנכסים המוחזקים. במילים אחרות, ניתן להקטין את רמת הסיכון בסיכונים מסוימים (בעיקר סיכון ספציפי – סיכון המשפיע על מספר קטן של נכסים) על גיוון נכסים פיננסיים. הנכסים הפיננסיים וניירות הערך המוחזקים בתיק השקעות יכול שיהיו מניות, איגרות חוב, אופציות, תעודות התחייבות שונות, חוזים עתידיים, קווי ייצור, מקרקעין, ועוד. (מתוך ויקיפדיה)

השיא בוטיק הוקמה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רחב בגופים מוסדיים בשוק ההון. לכל המומחים בשיא בוטיק יש רישיונות כפולים (מותלים) מרשות ניירות ערך, ורישיונות פעילים ממשרד האוצר

*חלק מהשירותים של השיא בוטיק הינם עבור לקוחות כשירים או מסווגים בהגדרתם בחוק ו יובהר כי חיים נתן ו/או השיא בוטיק ו/או עודד רדלי אינם מחזיקים ברישיון ייעוץ השקעות או שיווק השקעות ובמסגרת מתן השירותים אינם מספקים ייעוץ או שיווק השקעות, כהגדרתם בחוק הייעוץ

לוגו השיא group שירותים פיננסים

אם ביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רצית זה מה שאתה מחפש, אנחנו כאן כדי לקחת אותך לשם, יד ביד עם יחס אישי וליווי צמוד, לצד המומחים המובילים בתחום, תוך מתן מענה 360 לכל תחום הפיננסים ובפריסה ארצית.

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן…

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.