השרותים שלנו

ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

חיים נתן

ניהול תיקי השקעות – איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות הוא מתן ייפוי  כוח לעשות פעולות בתיק. הכסף נשאר בחשבון  הבנק של המשקיע, אך הוא לא צריך לקבל בעצמו את ההחלטות, ולא שואלים אותו על כל פעולה. מנהל ההשקעות שנבחר (קראו בבלוג שלנו על כיצד בוחרים מנהל השקעות -לינק), מנהל את ההשקעות או כתיק קרנות נאמנות לסכומים קטנים, או כתיק מודל לסכומים גדולים, בהתאם להחלטות שהתקבלו לגבי מבנה התיק.

מהו ניהול תיק השקעות:

ניהול השקעות, הוא אחת מאפשרויות להשקעת כספים פנויים מעבר ל תיקון 190(לינק), פוליסות חסכון זהו מתן ייפוי כוח למנהל השקעות בעל רישיון לקנות ולמכור ניירות ערך בחשבון שלכם לפי ראות עיניו, אחרי שהגדרתם לו אלוקציה – מדיניות השקעות.

מהו מנהל תיק?

מנהל תיק חייב להיות מומחה בעל רישיון מנהל תיקי השקעות מטעם רשות ניירות ערך. . לפני הבחירה במנהל התיק, חשוב לערוך בדיקה מעמיקה. חשוב להיעזר באיש מקצוע שמכיר את הגופים השונים והגישות שלהם, ויודע לאפיין בעבורך את הצרכים, העלויות והסגנון. איש מקצוע גם עוקב באופן שוטף אחרי הביצועים השונים של חברות ניהול התיקים – דבר שלצערנו אינו שקוף. צרו קשר עכשיו בלינק  על מנת לקבל ליווי שכזה!

למי מתאים ניהול תיקי השקעות?

ניהול תיקי השקעות מתאים לחברות (מה שנקרא תיקי חברה) או לאנשים שאין להם את הידע או הרצון לנהל את כספם לבד, אך חייבים שכספם ישאר בבנק. ללקוחות שלא חייבים שכספם ישאר בבנק, יש לרוב אפשרויות השקעה טובות יותר כגון פוליסות חסכון, גמל להשקעה, הלוואות חברתיות ועוד. מוזמנים לראות את הסרטון שלנו לגבי ניהול כספים עד 100 אלף שקל.

איך אני עוקב אחרי ניהול תיק שלי?

הכסף נמצא בחשבון הבנק, ולכן קל לעקוב אחריו. בנוסף אחת לחודש נשלח ברוב המקרים דוח תשואה, ואחרת לרבעון דוח במבנה אחיד מפוקח על ידי רשות ניירות ערך. אנחנו עוקבים אחרי הביצועים עבור הלקוחות שלנו

ניהול תיקי השקעות מה אנחנו מציעים לך?

אנחנו מציעים לך לבחור יחד איתך ובעבורך את מנהל התיקים המתאים לך מבין עשרות הגופים בישראל, פיקוח, ובניית מבנה השקעות שיתאים לצרכים שלך ולשאר ההשקעות שלך

כיצד נקבעת מדיניות ההשקעה שלי?

אנחנו קובעים יחד איתך את מדיניות ההשקעה. מדיניות ההשקעות נקבעת לאחר איפיון צרכים שמבצע מנהל התיק, תוך התחשבות בצרכים, ביעדים וברצונות של הלקוח. המדיניות משתנה מעת לעת בהתאם לשינויים בשוק ולבקשות של הלקוח, כמו גם שינויים בצרכים האישיים שלו.

מהו סכום המינימום לניהול תיק השקעות ?

לרוב,  על מנת לקבל תיק אפקטיבי ויעיל, נדרש סכום של לפחות חצי מליון שקל. בסכום כזה, מקבלים לרוב תיק קרנות נאמנות. על מנת לקבל ניהול איכותי בבית השקעות איכותי, נדרש לרוב מעל מליון שקל

כמה זה עולה לי: איזה עמלות אני משלם וכמה?

ניהול תיקי השקעות הינו מוצר ההשקעות היקר ביותר ברוב המקרים, וישנם פתרונות זולים ויעילים יותר. ישנם שלושה סוגים של תשלומים בניהול תיקים. עמלה לבנק, דמי ניהול לחברה ניהול התיקים, ועמלות במוצרים עצמם. ברוב המקרים, ניהול תיקים עולה אפקטיבי מעבר ל 1%. וזה עוד בלי עלות הבנק

מהו משך הזמן המומלץ לבחינת התוצאות של מנהל התיקים?

כמו בכל מוצר השקעות, לא מומלץ להכנס להשקעה לתקופה קצרה משנתיים, וזהו גם פרק הזמן המינימלי לבחינת ביצועי מנהל התיק

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן…

השאר פרטים ונחזור אלייך

שינוי משמעותי בחיים מתחיל מצעד אחד קטן...

השאר פרטים ומחזור אלייך 

לוגו השיא group שירותים פיננסים

אם ביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רצית זה מה שאתה מחפש, אנחנו כאן כדי לקחת אותך לשם, יד ביד עם יחס אישי וליווי צמוד, לצד המומחים המובילים בתחום, תוך מתן מענה 360 לכל תחום הפיננסים.

הרגישו חופשי להשאיר לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

הפרטים נקלטו בהצלחה!

לקבלת הלינק ושמירת האירוע ביומן בחרו את סוג היומן

תודה שבחרת לחיות בשיא

הפרטים התקבלו בהצלחה

הלקוח/ה קיבל/ה הודעה על כך שמתכנן  מטעמנו ייצור עימו קשר בתוך 3 ימי עסקים

דילוג לתוכן